Tuesday 02 March 2021 van 09:45 – 11:00 uur

Championship Course

Ladies day

Tuesday 02 March 2021 van 12:30 – 13:30 uur

Par 3/4 Baan

Ladies day combi

Wednesday 03 March 2021 van 09:45 – 11:30 uur

Championship Course

Herendag

Wednesday 03 March 2021 van 12:15 – 13:45 uur

Par 3/4 Baan

Herendag

Wednesday 03 March 2021 van 13:30 – 15:00 uur

Pitch & Putt Baan

Herendag

Saturday 06 March 2021 van 12:00 – 16:00 uur

Par 3/4 Baan

Finale Winterfoursome

Sunday 07 March 2021 van 09:30 – 10:00 uur

DrivingRange

rechterkant gereserveerd voor jeugdlessen

Monday 08 March 2021 van 09:45 – 11:30 uur

Championship Course

Maandagwedstrijd

Monday 08 March 2021 van 10:00 – 13:00 uur

Par 3/4 Baan

Maandagwedstrijd

Tuesday 09 March 2021 van 09:45 – 11:00 uur

Championship Course

Ladies day

Tuesday 09 March 2021 van 12:00 – 13:00 uur

Par 3/4 Baan

Ladies day combi

Wednesday 10 March 2021 van 09:45 – 11:30 uur

Championship Course

Herendag

Sunday 14 March 2021 van 09:30 – 12:00 uur

Championship Course

Finale wintergreensome

Sunday 14 March 2021 van 09:30 – 13:00 uur

DrivingRange

rechterkant gereserveerd voor jeugdlessen

Sunday 14 March 2021 van 10:00 – 11:00 uur

Pitch- en Puttbaan

Jeugdlessen

Sunday 14 March 2021 van 10:00 – 10:30 uur

Par 3-4 baan

Jeugdlessen

Monday 15 March 2021 van 09:45 – 11:30 uur

Championship Course

Maandagwedstrijd

Monday 15 March 2021 van 10:00 – 13:00 uur

Par 3/4 Baan

Maandagwedstrijd

Tuesday 16 March 2021 van 09:45 – 11:00 uur

Championship Course

Ladies day

Tuesday 16 March 2021 van 12:00 – 13:00 uur

Par 3/4 Baan

Ladies day combi

Wednesday 17 March 2021 van 09:45 – 11:30 uur

Championship Course

Herendag

Friday 19 March 2021 van 10:00 – 16:00 uur

Shotgun Championship Course hele baan

Businesswedstrijd

Sunday 21 March 2021 van 09:30 – 10:00 uur

DrivingRange

rechterkant gereserveerd voor jeugdlessen

De Championship Course, Par 3/4 en de Pitch en Putt zijn weer geopend.

De lockers zijn geopend van 8.30- 17.30uur

De receptie is geopend van 8.30 tot +/- 16.00uur