team

BLEIJENBEEK

Dirk-Jan Vink

Directeur

dj.vink@welderen.nl

Leon Böhler

Horecamanager/Chefkok

l.bohler@bleijenbeek.nl

Maud van Oijen

Events

m.vanoijen@bleijenbeek.nl

Ronald van Os

Hoofd Greenkeeping

r.vanos@welderen.nl

Ellemieke Vink

Ellemieke Vink

P&O

e.vink@welderen.nl

Kim Arns

Manager

k.arns@welderen.nl

Arno Hofstede

Hoofd Golfschool

a.hofstede@welderen.nl

Yvonne Derksen

Marketing & sales

y.derksen@bleijenbeek.nl

Nicole Wolfs

Ledenadministratie

n.wolfs@welderen.nl

Kyan Bosch

Kyan Bosch

Golfprofessional

k.bosch@bleijenbeek.nl

Team Horeca

Team Receptie

Marshalls Bleijenbeek

Jouw mening is goud waard!

 

Enquête

  Jouw mening is goud waard. En daarom zouden we het waarderen als je 10 minuutjes de tijd wilt nemen om deze enquête in te vullen en ons voor volgend jaar op weg te helpen.

Onder de deelnemers van de enquête verloten we een cadeaubon.

Alvast bedankt!

Klik hier om de enquête in te vullen